Не ховай свою посмішку.
Не ховай свою посмішку.Час посміхатись по справжньому.
Літо — час посміхатись!Подаруй посмішку близьким.
Посмішка завжди пасує.Не соромся посміхатись!
Посмішки навколо!Придивись уважніше.
Нехай ваша посмішка сяє.В будь-якій ситуації.
Життя чудове!Посміхайся частіше.

Вітаємо в стоматологічній клініці «Авіценна»!

Стоматологічна фірма «Авіценна» на ринку стоматологічних послуг з 1994 року. Розміщується фірма в окремій будівлі в центрі міста Хмельницького по вулиці Пилипчука, 26. Надає всі види стоматологічних послуг на самому високому сучасному рівні. Ліцензія МОЗ України № 8 від 17.03.2011. На даний час колектив фірми нараховує 26 чоловік, серед яких є лікарі, асистенти лікарів, зубні техніки, адміністратори, інженерна служба тощо.клініка «Авіценна»

Наші переваги:
 1. Вирішуємо будь-які проблеми стоматології
  В стоматологічній клініці «Авіценна» нададуть профілактичні, діагностичні, терапевтичні, ортодонтичні, ортопедичні, хірургічні та естетичні стоматологічні послуги. Ми забезпечуємо виконання всіх видів робіт безпосередньо у клініці, створивши для Вас замкнутий технологічний цикл.
 2. На самому високому рівні
  В клініці  «Авіценна» працюють найкращі спеціалісти. Тут володіють новітніми технологіями і не відчувають браку сучасної техніки. В «Авіценні» надають набільш інноваційні стоматологічні послуги тільки високої якості і гарантують результат лікування.
 3. З максимальним комфортом
  В стоматологічній клініці  «Авіценна» не тільки лікарі, але й весь персонал працює за найвищими стандартами, що прийняті в провідних світових стоматологічних клініках. Вам ще ніде не було так комфортно, зручно і легко лікуватись!
 4. На шляху до гарної посмішки
  В стоматологічній клініці  «Авіценна» пропонують комплексні продукти, що допомагають створювати і зберігати гарні посмішки. Ми надаємо пацієнту можливість планувати своє лікування за часом, необхідними процедурами та фінансовими витратами.